Hizmetlerimiz

eşya depolama

eşya depolama

Depolama, Eşya Depolama

Depolama Hizmetlerinde başta eşya depolama ve ev depolama olarak depolama alanının birçok kolunda başarılı depolama hizmetini başarı ile gerçekşeştiren firmamızın bugün geldiği başarıda kurduğumuz profesyonel ekibin ve kullandığımız depolarımızın büyük önemi vardır.

Eşya Depolama hizmetinde depolanacak eşyaların iirsaliye ile düzenlenmesi, depolanmadan önce ambalajlanıp özel konteynerlara yada paletlere yerleştirilmesi yapılmaktadır. bozulkabilecek gıda, hammade, tıbbi malzemelerin depolanması kesinlikle yapılmamakta, depolama hizmetimizde asla yanıcı parlayıcı tehlike oluşturabilecek maddeler depolanmamaktadır.

Depolama hizmetinde müşteri ile diyalog halinde sürekli olunmakta müşteriye email yolu ile bilgi verilmektedir, anlaşılan gün ve saate kadar saklanan eşyaların gününü geçirmeden alınması gerekmekte, alınmıyorsada bildirilip uzatılacak süre söylenmelidir, Aksi taktirde beklediği süre zarfında ücret talep edilmekte, oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Ev Depolama, Eşya Depolama, Kurumsal Depolama da gelen taleplerin büyüklüğü yada küçüklüğü yada daha anlaşılan bir dille anlatırsak kar marjına göre kalite sunmamakta, hizmeti küçük büyük ayırt etmeden aynı kalitede vermenin ayrıcalığını taşıyoruz

Yaptığımız Tüm Depolama Hizmetleri sözleşmeler dahilinde yapılmakta olup, sözleşme sonunda istenilirse ürünler adreslere teslim edilmektedir.